קבוצת טרנסטק מספקת פתרון אוטומטי מושלם לכל ארגון

לפגישת ייעוץ חינם וללא התחייבות השאר/י פרטיםפינוי אשפה פנאומטי

פינוי אשפה פנאומטי מעניק לארגונים ומבנים שונים את האפשרות לטפל בצורה יעילה ובטוחה בשינוע הפסולת מהמבנה. מערכות ייחודיות אלו משלבות פתרונות אוטומציה מיוחדים אשר נועדו לצרכי הפרדת הפסולת לסוגים השונים. את המערכות הללו ועוד רבות אחרות, ניתן יהיה לאתר בקבוצת “טרנסטק מערכות”. חברתנו פעילה מזה שנים רבות בתחום הפתרונות המקיפים לארגונים, זאת בתחומים שונים לרבות הנושאים הלוגיסטיים, מערכתיים, תוכנתיים, תחזוקתיים ואחרים, כל זאת תחת קורת גג אחת.

 

מהו פינוי אשפה פנאומטי ?

בשלב הראשון יהיה עלינו להגדיר מהו פינוי אשפה פנאומטי. את שוטי האשפה אנו מכירים עוד מהסרטים הישנים, אך ההתקדמות בנושא הייתה בשעה שתחום הפנאומטיקה התרחב והתפתח. זהו למעשה שם כולל לטכנולוגיה אשר מופעלת בצורה מכאנית על ידי גז דחוס, לרוב אוויר. תחום זה הביא לפיתוחן של מערבות פינוי ושינוע אשפה פנאומטיות, כך שניתן ליישם מערכות אלו כיום גם בבניינים רבי קומות וגם במערכות עירוניות.

מערכות ייחודיות אלו מאפשרות את פינוי האשפה בצורה הבטוחה והיעילה ביותר. כך מעניקות לנו את האפשרות ליהנות מסביבה נקייה שאינה מדיפה ניחוחות לא נעימים. ארגונים רבים עשו זה מכבר את הבחירה הנכונה ובחרו להוסיף מערכת פינוי אשפה פנאומטית למבנים שלהם, וכך למעשה העמידו את עצמם בין חברות וארגונים רבים אחרים אשר עומדים בסטנדרטים בינלאומיים של איכות.

פינוי אשפה פנאומטי

חיסכון כלכלי ושיפור איכות הסביבה

חשוב לציין כי יעילותן של מערכות פינוי אשפה מתקדמות אלו יכול לסייע לארגונכם להימנע מהוצאות כלכליות כבדות, זאת לאור העובדה כי זו אחת המערכות היעילות ביותר לפינוי האשפה ואין הן דורשות השקעה כלכלית גבוהה לטווח הארוך. זאת בנוסף לעובדה כי מערכות אלו יכולות לסייע בשמירה על איכות הסביבה. הדבר מתרחש הודות לעובדה כי מערכות אלו מאפשרות גם את מיון האשפה לסוגיה השונים ועל כן גם התנעת מחזור חומרים לשימוש חוזר. חברת “טרנסטק” מקפידה ושומרת על איכות הסביבה, והדבר מתבטא גם במוצרים והמערכות השונות אשר מעמידה לרשות לקוחותיה.

קבוצת טרנסטק מספקת פתרון אוטומטי מושלם לכל ארגון

לפגישת ייעוץ חינם וללא התחייבות השאר/י פרטים


שיווק לעסקים באינטרנט שיווק לעסקים באינטרנט