קבוצת טרנסטק מספקת פתרון אוטומטי מושלם לכל ארגון

לפגישת ייעוץ חינם וללא התחייבות השאר/י פרטים


  דואר פנאומטי

  במידה ואתם מחפשים אחר הדרך שתוכל לייעל את חלוקת הדואר, הרי שמערכת דואר פנאומטי תהיה הבחירה הנכונה בעבורכם. את המערכת הייחודית הזו ניתן יהיה למצור בקבוצת “טרנסטק מערכות”. הקבוצה מעניקה מגוון רחב של פתרונות מקיפים לארגונים שונים בסדרי גודל משתנים. בין שירותיה של הקבוצה ניתן יהיה למצוא פתרונות יעילים ברמת האיכות הגבוהה ביותר בתחומים שונים, זאת לרבות בלוגיסטיקה, תוכנה, בקרת וניהול מערכות, תפעול ותחזוקה ועוד.

  דואר פנאומטי – איך הוא עובד?

  נדמה כי מאז ומתמיד משימת חלוקת הדואר הייתה נחלתם של הדוורים בלבד. אך כיום, שינוע של הדואר יכול להתבצע בקלות רבה על ידי מערכת דואר פנאומטי. מערכת זו מציגה יתרונות רבים הכוללים חיסכון בזמן ובמשאבים, מניעה של טעיות אנוש בחלוקת הדואר ואובדן שלו. מערכת זו מתגאה ביעילות שלה ומבצעת את חלוקת הדואר באופן יעיל ואוטומטי וברמת הבטיחות הגבוהה ביותר.

  המערכת הפנאומטית מופעלת בעזרת מערכת צינורות וקרוניות המשנעות את בדואר באמצעות ואקום הנוצר הודות למפוח שמחובר למערכת. הדואר אותו אנו מעוניינים לשנע, נשאב ממקום למקום במהירות עצומה ומאפשר חיסכון עצום בזמן ובשעות העבודה.

  חשוב לציין כי כל מערכת פנאומטית תהיה מותאמת לתפקידה באופן אישי וספציפי, כך שתוכל לספק לארגון או לחברה את השירות המתקדם והיעיל ביותר. על כן מערכות אלו יתוכננו מבעוד מועד בצורה שעונה על צרכי הארגון והדואר אותו הוא נוהג לשנע ממקום למקום.

   

  סטנדרטים גבוהים ואיכות ללא פשרות

  קבוצת “טרנסטק מערכות” מקפידה על ייצור ושיווק של מערכות מתקדמות המיוצרות ברמה הגבוהה ביותר של אסתטיקה ופונקציונליות. ניסיונה רב השנים של הקבוצה מאפשר לה לספק בעבור לקוחותיה את הפתרונות המתקדמים ביותר אשר עומדים בסטנדרטים בינלאומיים. “טרנסטק” היא זכיינית של חברות בינלאומיות רבות מתחומים לוגיסטיים שונים ולכן מסוגלת להתאים לכל חברה את הפתרון האינטגרטיבי המתאים לה. הנכם מוזמנים ליצור קשר עם חברתנו והצוות המקצועי שלנו ישמח לעמוד לשירותכם ולספק את כל המידע אותות השירותים השונים אותם אנו מספקים.

  דואר פנאומטי

  חברת זומצברגר המבוססת באוסטריה הינה חברה בעלת אוריינטציית לקוח, פיתוח וקדמה, ורסטיליות ואיכות מוצר גבוהה ביותר. החברה בעלת מוניטין גבוה בקרב חברות בתעשייה המקומית והיא נחשבת ליצרנית מובילה בעולם בתחום המערכות הפניאומאטיות. זומצברגר עומדת מאחורי הגישה שיש לספק ללקוחותיה זמינות גבוהה של שירות אמין ומקצועי המלווה בידע טכני עשיר במיוחד. החברה פועלת בתחום השינוע הפניאומטי אוטומטי ומטמיעה בהצלחה את מערכותיה השונות בקרב ארגונים וחברות גדולות ברחבי העולם.

  קבוצת טרנסטק מערכות הינה הנציגה הבלעדית בישראל של חברת זומצברגר העולמית. במסגרת יחסי השיתוף והייצוג בין החברות, מספקת חברת טרנסטק מערכות את כל השירותים והמוצרים שמספקת חברת זומצברגר. השירותים כוללים יעוץ בבית הלקוח, תכנון מערכת ותיאום בין המערכות הקיימות בארגון הלקוח, התקנת המערכות, הדרכה וטיפולי אחזקה/תחזוקה רב שנתיים.

  יתרונות נוספים במערכת דואר פנאומטית

  • למערכות תוצרת SUMETZBERGER ישנם אישורי בטיחות לפי תקן EN האירופי.
  • מערכת חדשה עם זמינות גבוהה, שקטה וידידותית למשתמש.
  • תחנות שילוח וקבלה אמינות עם תצוגה גרפית בעברית .
  • החזרה אוטומטית של שילוחיות לתחנה השולחת.
  • הגעת שילוחית בצורה מרוככת לתחנת היעד בעזרת “כרית אויר”.
  • אפשרות לשימוש בכרטיסים חכמים לשילוח וקבלה של דוגמאות הדורשות פיקוח.
  • הפחתת הסיכוי לטעויות משתמש ע”י זיהוי שילוחיות באופן חד-חד ערכי.
  • בקרה על המערכת באמצעות האינטרנט (on-line).
  • ויזואליזציה של מצב המערכת בזמן אמת – ניתוחים סטטיסטים והפקת דו”חות עפ”י דרישה.

  קבוצת טרנסטק מספקת פתרון אוטומטי מושלם לכל ארגון

  לפגישת ייעוץ חינם וללא התחייבות השאר/י פרטים


   שיווק לעסקים באינטרנט שיווק לעסקים באינטרנט
   דילוג לתוכן