קבוצת טרנסטק מספקת פתרון אוטומטי מושלם לכל ארגון

לפגישת ייעוץ חינם וללא התחייבות השאר/י פרטים


  חטיבת האחזקה

  השקט התעשייתי (והנפשי) שלך

  חטיבת האחזקה של “טרנסטק”, עוסקת בהדרכה ובהטמעת מערכות לוגיסטיות חדשות ובמתן שירות לציוד שנרכש דרך החברה. בנוסף, בא לידי ביטוי ייחודה של החטיבה, ביכולתה לתת שירותי OUTSOURCING לארגונים (בפרויקטים כגון ספירות מלאי מקצועיות והתקנת מערכות שונות) ושירות אחזקה שוטפת מקיפה, החוסכת מהארגון את הצורך לקבל שירותי אחזקה ממספר גופים שונים.

  החטיבה בנויה משלוש מחלקות: התקנות, שרות ואחזקה, המאוישות בידי צוות מדורג מקצועית שהוכשר בחו”ל והוסמך מטעם היצרנים לטפל בציוד ולפתור בעיות בכל הרמות. אנשי “טרנסטק” עובדים על פי תקן ISO 9002 , ובצמוד להוראות היצרנים הבינלאומיים.

  חטיבת האחזקה נותנת לך שירות, בפריסה ארצית, המתאפיין במהירות מקסימאלית ובזמינות – בהתאם לצרכי הארגון שלך. תורני חטיבת האחזקה נמצאים בכוננות של 24 שעות ביממה, ועבור חברות בעלות רגישות מיוחדת, ישנם לעתים כוננים מיוחדים שזמן הגעתם מסתכם בזמן נסיעתם!

  כדי לספק את המענה הכולל ביותר בתחומי האחזקה, נעזרת “טרנסטק” במפעל החלפים שלה באזור התעשייה בשדרות, המייצר ומתקן חלפים למערכות.

  כש”טרנסטק” בתמונה, יש לך למי לפנות. בין אם מדובר במערכות מבית היוצר שלה או במערכת אחרת, אין סיכוי שתמצא את עצמך עם פס יצור מושבת או עם מערכת לוגיסטית כלשהי שאינה מתוחזקת כהלכה. כך, אתה מבטיח לעצמך חסכון בכוח אדם, התייעלות, שקט תעשייתי ולא פחות חשוב, גם שקט נפשי.

  קבוצת טרנסטק מספקת פתרון אוטומטי מושלם לכל ארגון

  לפגישת ייעוץ חינם וללא התחייבות השאר/י פרטים


   שיווק לעסקים באינטרנט שיווק לעסקים באינטרנט
   דילוג לתוכן