קבוצת טרנסטק מספקת פתרון אוטומטי מושלם לכל ארגון

לפגישת ייעוץ חינם וללא התחייבות השאר/י פרטים


  מחסן אוטומטי

  מחסן אוטומטי יהיה ללא ספק אחת התוספות החשובות והיעילות ביותר לחייו של כל מפעל או ארגון. את המחסנים האוטומטיים המתקדמים והאיכותיים ביותר ניתן יהיה למצוא בקבוצת “טרנסטק מערכות”. הקבוצה הינה זכיינית של חברות בינלאומיות מובילות רבות מהתחומים הלוגיסטיים ועל כן יכולה לספק בעבור לקוחותיה את הפתרונות המתקדמים והאיכותיים ביותר בעבור כל צורך שיתעורר.

  מהו מחסן אוטומטי?

  רכישתו של מחסן אוטומטי מעניקה לארגונים רבים את האפשרות לסדר את ענייניהם הלוגיסטיים בצורה המקצועית והמאורגנת ביותר, זאת ללא מאמצים ותוך חיסכון משמעותי בציוד ובכוח אדם. כולנו מכירים את מבנה המחסן הרגיל, מדפים רבים עליהם מוצבים מוצרים שונים ועובד על מלגזה אשר נוסע ביניהם ומאתר את המוצרים הנדרשים באותו הרגע. אך בעולם המתקדם וטכנולוגי של היום, כבר אין סיבה להעביד בפרך את העובדים, כיום ניתן יהיה לעשות שימוש במחסנים אוטומטיים וליהנות מיתרונות רבים.

  מחסנים אלו למעשה מנוהלים על ידי תוכנת מחשב ייעודית אשר מבצעת מספר פעולות במקביל הכוללות איתור ובקרה על כמויות המוצרים השונות ומיקומם במחסן. תוכנה ייחודית זו מאפשר ארגון של כלל הציוד והמוצרים שנמצאים במחסן, זאת בנוסף לקליטה נוחה של ציוד חדש ואחזקה של ציוד קיים.

  אחד היתרונות הגדולים ביותר של מחסן אוטומטי טמון בעובדה כי הוא מאפשר לכל ארגון חיסכון משמעותי בעלויות התפעול הלוגיסטי והחזר השקעה תוך תקופה קצרה. זאת בנוסף לעובדה כי התוכנה תאפשר את התאמת המחסן בצורה המקסימלית לצרכיו המשתנים של הארגון.

  מחסן אוטומטי

   

  מחסן חכם עמידה בסטנדרטים בינלאומיים

  על מנת לוודא כי המחסן שלכם יכול להתמודד עם עומסי עבודה וציוד רב, עליכם להיות בטוחים כי התפעול והניהול שלו מתבצע על ידי התוכנות המתקדמות ביותר בשוק. “טרנסטק מערכות” תשמח לעמוד לשירותכם ולתרום מניסיונה העשיר והידע הנרחב שלה בתחום על מנת להתאים את הפתרונות הלוגיסטיים המתקדמים לכל צורך של ארגונכם בצורה המדויקת ביותר. צרו קשר עוד היום וודאו כי גם אתם מצליחים לעמוד בסטנדרטים בינלאומיים של איכות ומקצועיות.

  קבוצת טרנסטק מספקת פתרון אוטומטי מושלם לכל ארגון

  לפגישת ייעוץ חינם וללא התחייבות השאר/י פרטים


   שיווק לעסקים באינטרנט שיווק לעסקים באינטרנט
   דילוג לתוכן