קבוצת טרנסטק מספקת פתרון אוטומטי מושלם לכל ארגון

לפגישת ייעוץ חינם וללא התחייבות השאר/י פרטים


  מסוע גלילים

  ארגונים, מפעלים ומחסנים שונים מתגאים בנוכחותו של מסוע גלילים, אשר מסייע בהפיכת עבודתם לקלה ונוחה הרבה יותר. במידה ואתם מחפשים אחר מסוע הגלילים האיכותי ביותר, פנו אל קבוצת “טרנסטק מערכות” והצוות המקצועי של הקבוצה ישמח לעמוד לשירותכם, להרחיב אודות הדגמים השונים ולאפיין את צרכיו של הארגון שלכם על מנת שלבצע את ההתאמה המדויקת ביותר בין המסוע לצרכיו של הארגון.

  מהו מסוע גלילים ומה תפקידו?

  מסוע גלילים הינו נפוץ למדי בעיקר בתחום התעשייה ובארגונים שונים אשר כוללים מחסנים. מסוע זה מתבסס על טכנולוגיית מסוע סטנדרטית אשר נמצאת בשימוש לעיתים קרובות. המסוע יהיה שימושי במיוחד במצבים בהם עולה הצורך בשינוע של מוצרים כבדים וגדולים בצורה המהירה והבטוחה ביותר. אלו יהיו למעשה המצבים בהם שינוע ידני עלול להיות מסורבל למדי ולעיתים אף בלתי אפשרי לאור גודל המוצרים.

  מסוע הגלילים יכול להיות מיוצר מחומרים שונים, זאת על מנת להתאים את המסוע בצורה המקסימלית לסוג העבודה אותה הוא עתיד לבצע. חלק מהתאמת המסוע לעבודתו יכלול גם את הגדרת המידה ובחירת סוג המסב אשר יותקן במסוע.

  מסועים ייעודיים אלו יכולים לעיתים להיבנות בשיפוע מסוים על מנת להיעזר בכוח הכבידה, אך ניתן גם לייצר אותם בצורה ישרה ובמצבים הללו יעלה הצורך בשילובו של מנוע או מערכת דחיפה חיצונית אשר תספק את הכוח המספק על מנת לשנע את המוצרים השונים בצורה יעילה, בטוחה ומבוקרת.

  מסוע גלילים

  כלל הפתרונות המקיפים לארגון שלכם

  כל ארגון, על מנת שיתפקד בצורה המקצועית והיעילה ביותר, חייב להחזיק בציוד, חומרים ומערכות מתקדמות אשר נועדו לייעל את פעילותו בצורה משמעותית. קבוצת “טרנסטק מערכות” מתמחה במציאת הפתרונות היעילים ביותר בעבור כל צורך של ארגונכם, זאת גם בתחום הלוגיסטי, בהתקנה ותחזוקה של מערכות שונות ואף בשיפור ניהול ובקרה על מלאי. חברתנו תעמיד לרשותכם את אנשי המקצוע המובילים בתחומים שונים, מכניקה, מחשבים, תעשיה וניהול, אלקטרוניקה וחשמל, אשר הוכשרו בחו”ל אצל יצרני הציוד המובילים בעולם. כך תוכלו ליהנות מן השירות המקצועי ביותר אשר שם את צרכיו של ארגונכם במקום הראשון.

  קבוצת טרנסטק מספקת פתרון אוטומטי מושלם לכל ארגון

  לפגישת ייעוץ חינם וללא התחייבות השאר/י פרטים


   שיווק לעסקים באינטרנט שיווק לעסקים באינטרנט
   דילוג לתוכן