קבוצת טרנסטק מספקת פתרון אוטומטי מושלם לכל ארגון

לפגישת ייעוץ חינם וללא התחייבות השאר/י פרטים


  פינוי אשפה פנאומטי

  פינוי אשפה פנאומטי מעניק לארגונים ומבנים שונים את האפשרות לטפל בצורה יעילה ובטוחה בשינוע הפסולת מהמבנה. מערכות ייחודיות אלו משלבות פתרונות אוטומציה מיוחדים אשר נועדו לצרכי הפרדת הפסולת לסוגים השונים וגם פסולת אורגנית. את המערכות הללו ועוד רבות אחרות, ניתן יהיה לאתר בקבוצת “טרנסטק מערכות”. חברתנו פעילה מזה שנים רבות בתחום הפתרונות המקיפים לארגונים, זאת בתחומים שונים לרבות הנושאים הלוגיסטיים, מערכתיים, תוכנתיים, תחזוקתיים ואחרים, כל זאת תחת קורת גג אחת.

   

  מהו פינוי אשפה פנאומטי ?

  בשלב הראשון יהיה עלינו להגדיר מהו פינוי אשפה פנאומטי. את שוטי האשפה אנו מכירים עוד מהסרטים הישנים, אך ההתקדמות בנושא הייתה בשעה שתחום הפנאומטיקה התרחב והתפתח. זהו למעשה שם כולל לטכנולוגיה אשר מופעלת בצורה מכאנית על ידי גז דחוס, לרוב אוויר. תחום זה הביא לפיתוחן של מערבות פינוי ושינוע אשפה פנאומטיות, כך שניתן ליישם מערכות אלו כיום גם בבניינים רבי קומות וגם במערכות עירוניות.

  מערכות ייחודיות אלו מאפשרות את פינוי האשפה בצורה הבטוחה והיעילה ביותר. כך מעניקות לנו את האפשרות ליהנות מסביבה נקייה שאינה מדיפה ניחוחות לא נעימים. ארגונים רבים עשו זה מכבר את הבחירה הנכונה ובחרו להוסיף מערכת פינוי אשפה פנאומטית למבנים שלהם, וכך למעשה העמידו את עצמם בין חברות וארגונים רבים אחרים אשר עומדים בסטנדרטים בינלאומיים של איכות.

  פינוי אשפה פנאומטי

  חיסכון כלכלי ושיפור איכות הסביבה

  חשוב לציין כי יעילותן של מערכות פינוי אשפה מתקדמות אלו יכול לסייע לארגונכם להימנע מהוצאות כלכליות כבדות, זאת לאור העובדה כי זו אחת המערכות היעילות ביותר לפינוי האשפה ואין הן דורשות השקעה כלכלית גבוהה לטווח הארוך. זאת בנוסף לעובדה כי מערכות אלו יכולות לסייע בשמירה על איכות הסביבה. הדבר מתרחש הודות לעובדה כי מערכות אלו מאפשרות גם את מיון האשפה לסוגיה השונים ועל כן גם התנעת מחזור חומרים לשימוש חוזר. חברת “טרנסטק” מקפידה ושומרת על איכות הסביבה, והדבר מתבטא גם במוצרים והמערכות השונות אשר מעמידה לרשות לקוחותיה.

  קבוצת טרנסטק מספקת פתרון אוטומטי מושלם לכל ארגון

  לפגישת ייעוץ חינם וללא התחייבות השאר/י פרטים


   מידע נוסף בנושא

   אשפה פנאומטית

   פינוי אשפה פנאומטי מיועד למבנים פרטיים, ציבוריים, מוסדיים ואחרים. המערכת פועלת על טכנולוגיית הובלת האשפה בעזרת אוויר דחוס אשר הינו ידידותי לסביבה ואינו מסוכן. ניתן למצוא מערכות מגוונות אשר מותאמות לכל מבנה בצורה מרבית. העיקרון לכולן הוא בהובלת האשפה מנקודות האיסוף הנקבעות אל המיכל הענקי אשר ממוקם באזור התפעול של המבנה ומתחתיו. חברת “טרנסטק” מתחמה בהתקנות מערכות אלו ומומלץ לפנות אליה.

   פינוי אשפה פנאומטי – יתרונות רבים לו

   פינוי אשפה פנאומטי מאפשר הפעלת אמצעים מכאניים המשמשים תחליף לעבודה ומאמצים אנושיים. יש לכך יתרון רב במהירות השינוע, במניעת תקלות, בהובלה נקייה, בחיסכון בזמן ומאמצים ועוד. בבנייני מגורים גבוהים אין ברירה אלא להוביל את שקיות הזבל במעליות, במסדרונות ובשטחים הציבוריים. הדבר עלול להציף ריחות רעים, לגרום לנוזלים להישפך דרך חור בשקית, לגרום לשקיות להיקרע ולזליגת תוכנם ועוד. הדייר מאחסן את האשפה התופסת מקום בבית, ולרוב, עד שהשקית הגדולה מתמלאת. כך נעשה גם שימוש רב יותר בשקיות ניילון שאינן מתכלות וגורמות לנזק לאיכות הסביבה. במערכת אשפה פנאומטית כל אלו אינם קורים והדייר לא חייב לצבור כמויות אשפה אלא, יכול לשלוח אותה כל אימת שמתחשק לו.

   פינוי אשפה פנאומטי – תכנון והקמה

   ניתן למצוא מבנים מסוגים שונים ובגבהים וגדלים רבים. כך בתי חולים, בתי אבות, בנייני משרדים ועוד. משום כך, יש להתאים כל מערכת לצורתם ולמצבם. הדבר אמור לגבי הצינורות המותקנים, גודל מיכלי האשפה, מיקום הצבתם ועוד. מומחי החברה יקבלו את הזמנת העבודה וילמדו על צרכי הלקוח על פי התכנית שבידו ו/או על ידי הגעה למקום הבנוי. לאחר מכן, יתחיל תהליך של תכנון והקמה. על פי התכניות תוקן המערכת ולאחר השלמתה ייעשה ניסיון להפעלתה המוצלחת.

   שירות מקצועי

   מערכת אשפה פנאומטית חייבת לתפקד היטב ולא תקלות ועם בלאי קטן. משום כך, יש להזמינה אצל מומחים לנושא. חברת “טרנסטק” הינה חברה מקצועית ובעלת מוניטין בתחום. הניסיון והידע המצטבר של מומחיה מגיע מעשרות התקנות ללקוחות מגוונים. החברה תשמח להעמיד את כל אלו בצירוף הניסיון שרכשה לכל לקוח בין אם הוא ותיק או חדש.

   שיווק לעסקים באינטרנט שיווק לעסקים באינטרנט
   דילוג לתוכן