קבוצת טרנסטק מספקת פתרון אוטומטי מושלם לכל ארגון

לפגישת ייעוץ חינם וללא התחייבות השאר/י פרטים


  פסולת אורגנית

  פסולת אורגנית הינה פסולת מתכלה שמקורה בצומח או בבעלי חיים ומצטברת עקב שיירי מזון, צמחייה וכדומה.

  הפסולת הנ”ל עלולה לגרום לנזקים סביבתיים וזיהומי מים  עקב התפרקותה, שקיעתה והיווצרות גזים ממנה.

  ניתן לטפל בה על ידי פירוקה באמצעים שונים. משום כך, יש צורך להפריד אותה מהפסולת האחרת כבר בעת פינוי האשפה.

  חברת “אלונטק” מתמחה בהתקנת מערכות שינוע לאשפה עבור מגדלי מגורים, מבנים עסקיים, ציבוריים ואחרים.

  פסולת אורגנית – עיבוד וניצול יעיל

  פסולת אורגנית ניתן לעבד וליצור ממנה שלל מוצרים שנועדו לשימושים שונים. אחד מהם הוא הפיכתה לקומפוסט שיעיל מאוד לדישון קרקעות מסוימות.

  ניתן למצוא רשויות מקומיות, ישובים ואתרים אחרים אשר דואגים למספר סוגי פחים שנועדו למחזור נייר, אשפה אורגנית, פלסטיק, קרטונים ועוד.

  מערכת לפינוי אשפה אוטומטית פועלת על לחצי אוויר. כל האשפה נדחסת לתוך הפחים ואת ההפרדה עושים לאחר מכן.

  כל מערכת לפינוי אשפה אוטומטית צריכה להיות מתוכננת בהתאם לגודל המבנה, גובהו, מידותיו ואלמנטים אחרים.

  התכנון כולל התקנת צנרת מכל קומה אל המיכלים אשר מוצבים בתחתית הבניין ובאזור השירות שלו.

  הפסולת מוזרמת בעזרת לחצי אוויר חזקים המיוצרים על ידי מערכת פנאומטית, כך, שהפינוי נעשה ביעילות רבה מאוד. כל התהליך נעשה מול ועם הלקוח המציין בפני החברה את צרכיו.

  אשפה אורגנית

  PIXABAY

  פסולת אורגנית – יעילות מוכחת

  פינוי אשפה הינו יעיל מאוד ומקל רבות על דיירי הבניין או בעליו. הוא מתאים למקומות פרטיים, לבתי מלון, בתי חולים ועוד.

  בכל אתר ומוסד כזה יש גם מיחזור פסולת אורגנית. בזכות השינוע האוטומטי נמנעים האנשים מלסחוב שקיות ניילון במסדרונות ומעליות.

  כך לא קורים מקרים בהם שקית נקרעת או מטפטפת ואין ריחות קשים במקומות ציבוריים אלו.

  פסולת אורגנית- חברת טרנסטק – שירות מקצועי

  חברת “אלונטק” מספקת ללקוחות רבים שירותים מקיפים בתחומי שינוע פסולת אורגנית ואשפה אחרת.

  למומחיה יש ידע רב וניסיון מצטבר המגיע מפרויקטים רבים עבור לקוחות מגוונים. מומלץ לקבל ממנה ייעוץ ושירות מקיף.

  הניסיון מלמד כי כל מי שנזקק למערכות אלו משדרג בבת אחת את הפעילות שלו. כמו כן, החיסכון בשעות עבודה ובעלויות אחרות עבורו הינו משמעותי ורב.

  אשפה אורגנית

  אשפה אורגנית מהווה אחוז ניכר מסך האשפה הכללית בישראל. היא מתכלה, ובעצם, נוצרת משאריות מזון או חומרים שמקורם בצומח או בחי. כאשר היא מוטמנת בקרקע אזי היא עלולה ליצור נזקים סביבתיים כתוצאה מהתפרקותה.  ניתן לעבד אותה ולייצור ממנה קומפוסט לדישון קרקעות ובכך להרוויח פעמיים – גם מניעת נזק וגם ניצולה. חברת “אלונטק” מקימה מערכות אוטומטיות שנועדו לפינוי אשפה ביתית ואחרת.

  פסולת ואשפה אורגנית

  PIXABAY

  אשפה אורגנית – איסוף ומיון

  אשפה אורגנית ניתן  למיין בשתי דרכים. הראשונה היא בעת הפינוי ולפני האיסוף. הרשויות המקומיות והאחרות מקימות מתקני מחזור עם פחים ומיכלים שנועדו לניירות וקרטון, לזכוכיות, לניילונים, ועוד. המטרה היא שהאשפה האורגנית היא, לרוב, זאת הנותרת בפח האשפה הביתי. הדרך השנייה למיון היא אחרי האיסוף ובמרכזי המיון האזוריים. מערכות אוטומטיות לפינוי אשפה מותקנות בעיקר במגדלי מגורים ומשרדים ובקומפלקסים מורכבים הכוללים מתחמי מגורים סגורים. מדובר על מערכת המותאמת לכל מבנה במיוחד. היא כוללת צינורות היוצאים מנקודות הקצה השונות בכל קומה ומגיעות, בסופו של דבר, אל המיכלים המצויים מתחת לבניין ובאזור השירות. האשפה נדחסת בהן, בין היתר, על ידי כוח הכבידה ועל ידי מערכת פנאומטית היוצרת אוויר דחוס הדוחף אותה למטה. כל תהליך ההקמה מתבצע מול הלקוח המכיר את צרכיו ובתיאום מרבי איתו.

  אשפה אורגנית – מערכת יעילה וחסכונית

  פינוי אשפה על ידי מערכת אוטומטית מקלה על הדיירים מאוד. אין צורך לפנות את האשפה בשקיות דרך מעברים ומעליות. כך נמנעים ריחות, טפטופי נוזלים מהשקיות, ואין חשש ששקית תיקרע ותכולתה תתפזר במקום הציבורי. החיסכון הוא בזמן ובמאמץ ותורם רבות לאיכות החיים בבניין. המערכת מתאימה למקומות פרטיים, לבתי מלון, בתי חולים ועוד. בכל אתר ומוסד כזה יש גם פסולת אורגנית.

  שירות מחברה בעלת מוניטין

  מומלץ לפנות אל חברת “אלונטק” לקבלת שירות מקצועי ומקיף. הוא כולל ייעוץ לכל לקוח מתלבט ונזקק, וכן, תכנון והקמת מערכות יעילות אלו. לחברה ידע רב וניסיון נרכש המגיע לאחר ביצוע פרויקטים מורכבים עבור לקוחות רבים לאורך השנים. פינוי אשפה אורגנית תורם רבות לאיכות הסביבה, וכאשר הוא נעשה על ידי מערכות מקצועיות, התוצאות המתקבלות הינן מעולות.

  קבוצת טרנסטק מספקת פתרון אוטומטי מושלם לכל ארגון

  לפגישת ייעוץ חינם וללא התחייבות השאר/י פרטים


   מידע נוסף בנושא

   ההכל על פסולת אורגנית

   פסולת אורגנית נוצרת משאריות מזון שמקורם בבעלי חיים ובצומח. גם גזם של צמחייה נחשב לפסולת אורגנית. הפסולת הנ”ל עלולה לפגוע בסביבה בגלל זיהום הנוצר מגזים שהיא פולטת, ו/או שקיעתה במטמנה הגורמת לזיהום מים ועוד. משום כך, פועלות הרשויות השונות להפרדתה מהפסולת המוצקה האחרת וגם לצורך עיבודה ויצירת קומפוסט לדישון. חברת “טרנסטק” מייצרת מערכות שינוע אוטומטיות לפינוי כל סוגי הפסולת ממבנים פרטיים, ציבוריים עסקיים ואחרים.

   פסולת אורגנית – ניצולה המרבי

   פסולת אורגנית ניתן לעבד לטובת יצירת חומרים לדישון קרקעות וצמחייה. הכמויות הרבות בישראל הנמדדות בכ40% מהסך הכולל מחייבות הפרדה וניצול. הרשויות השונות מתקינות מרכזי מחזור לפסולת זאת, לפלסטיק, נייר וקרטון, זכוכית וחומרים אלו והפינוי נעשה בהתאמה. לחילופין, באמצעות מערכות שינוע אוטומטיות המותקנות במבנים השונים מגיעה כל הפסולת את המיכלים אשר ממוקמים באזורי השירות ומועברת הלאה לצורך הפרדה ומיון. מערכות שינוע לאשפה מיוצרות ומותקנות בהתאמה מרבית לכל מבנה, פרטי או מסחרי. היא כוללת צנרת הנמתחת מנקודות המוצא בכל קומה בבניין ועד למיכלים הנמצאים בתחתיתו. האשפה מועברת, בין היתר, באמצעות אוויר דחוס המצוי בתוך מערכת פנאומטית מותאמת. היא יעילה מאוד ומייתרת את הובלת האשפה בשקיות במסדרונות, מעליות, מדרגות ושטחים ציבוריים אחרים בבניין. כך נמנעים ריחות ולכלוך עקב טפטופים, קריעת שקיות ועוד.

   פסולת אורגנית – ייעוץ והתקנה

   כל בעל מבנה המבקש להתקין מערכת כזאת חייב לקבל ייעוץ מקדים ולדון עם הספק לגבי המערכת המתאימה לו יותר מכל. לאחר קבלת תכניות המבנה וקבלת נתונים נוספים כולל צרכיו תתוכנן המערכת היטב. ההתקנה נעשית בשלבים שונים של הבנייה כולל בעת עבודות הגמר של הבניין והיא תיבדק היטב לפני תפעולה הראשוני ולאחריו.

   פסולת אורגנית – שירות מקצועי

   חברת “טרנסטק” מספקת שירותי התקנת מערכת שינוע לאשפה ללקוחות פרטיים, לבתי חולים, לבתי מלון ועוד והיא בעלת ידע רב וניסיון מצטבר בתחום. התשתית שלה כוללת מומחים אשר בצעו פרויקטים משולבים כאלו לאורך השנים והיא תשמח להעמיד את היכולות שהושגו על ידה לטובת כל לקוח – ותיק או חדש. בזכות הטכנולוגיה הזאת שנועדה לפינוי פסולת אורגנית ואחרת יהיה ניתן לחסוך בשעות עבודה ובעלויות כספיות.

    

   שיווק לעסקים באינטרנט שיווק לעסקים באינטרנט
   דילוג לתוכן