קבוצת טרנסטק מספקת פתרון אוטומטי מושלם לכל ארגון

לפגישת ייעוץ חינם וללא התחייבות השאר/י פרטים


  פתרונות לוגיסטיים לתעשייה ומסחר

  עגורנים

  חברת טרנסטק מערכות מספקת מערכות אחסון אוטומטיות מבוססות עגורן, המותאמות לכל צורך אחסנה נדרש. העגורנים והמערכות הנלוות מסופקים כחלק אינטגראלי מהמחסן האוטומטי ומתאימים לתחום נרחב של דרישות מבחינת גובה אחסון פוטנציאלי, משקל, ליקוט החומר, מבנה יחידת הניטול ועוד.

  מחסנים אוטומטיים אנכיים

  מחסנים אוטומטיים אנכיים יכולים להוות מרכיב משמעותי התורם לייעול העבודה וחסכון במשמעותי בכל ארגון המתפעל מערך הלוגיסטי.

  המחסנים האוטומטיים האנכיים מבוססים על אחסון לגובה , תוך חיסכון ניכר בשטח רצפה יקר, הודות לכך וליתרונות נוספים כגון: צפיפות באחסון הציוד ,תפוקות גבוהות ביחס למחסן ידני וחיסכון בכוח אדם, הם מאפשרים לכל ארגון חיסכון ניכר בעלויות התפעול הלוגיסטי והחזר השקעה תוך תקופה קצרה.

  על מנת לאפשר גמישות מקסימלית ללקוח ולהתאים את המחסן ככל האפשר לצרכים המשתנים, מציעה טרנסטק מערכות מגוון רחב של מחסנים אוטומטים אנכים.

  מחסנים אוטומטיים אופקיים

  פיתוח חדש על העקרון של המחסנים האנכיים מאפשר אחסון באותה שיטה לאורך במקום לגובה.

  המחסן מתאים במיוחד למקומות בהם נדרש פתרון אחסון יעיל, אך אין גובה המאפשר התקנת מחסן אוטומטי אנכי.

  גובה המחסן הינו 330 ס”מ וניתן להרכיב מספר מודולי אחסון לאורך, כל יחידה כוללת מגשי אחסון בשיטה דומה לאחסון במחסן אוטומטי אנכי, כאשר הטכנולוגיה החדשה מאפשרת שינוע מגש מיחידת אחסון הנמצאת בעומק המחסן לעמדת העבודה הנמצאת בחזית המחסן כמוצג בשרטוט.

  מידות מגשי האחסון הן 2,500X650 מ”מ, תפוקות המחסן, חלוקת המגשים ויתרונות נוספים כמו במחסנים האוטומטים האנכיים.

  קרוסלות אופקיות

  מערכות הקרוסלות האופקיות המסופקות על ידי טרנסטק מערכות אידיאליות לאחסון וליקוט אוטומטי יעיל וחסכוני במבנים עם גובה של 5 מטר ומטה.

  מערכת אחסנה ושליפה אוטומטיות על בסיס קרוסלות תוכננו ונבנו כך שיספקו גמישות הפעלה,חסכון בכוח אדם ואמינות לאורך זמן.

  קרוסלות מפלדה, המהוות את לב המערכת, מעבירות את הציוד המאוחסן באמצעות תאי אחסון מודולרים המיועדים לעמוד בעומס גבוה. הן פועלות באופן אוטומטי ומביאות לחיסכון בשטחי רצפה ובעלויות כוח אדם.

  האצת העבודה, הגדלת התפוקה ,שיפור הדיוק באיסוף הזמנות ובבקרה על המלאי, מבוצעת באמצעות תוכנה מקורית המשולבת עם מחסן האוטומטי.

  במחסני קרוסלות המתנשאים לגובה של מעל 2 מטר משלבים במת הרמה על מנת לאפשר אחסון וליקוט פריטים בגובה.

  מחסני משטחים/ציוד גדול

  המגוון הרחב של עגורני אחסון ושליפה (SRM) מספק גמישות ואפשרות לתכנון מודולארי ויעיל של מערכת האחסנה. ממערכת ריצפה ועד מערכות לגובה רב, המאפשרות אחסון בשתיים, שלוש או יותר רמות עומק. המערכות המסופקות על ידינו מסוגלות לטפל במטען אחד, שניים או יותר, בין אם מדובר במשטחים, גלילי נייר, שלדות רכבים ועוד

  מחסנים לציוד קטן – Miniload

  כמו במחסני המשטחים, גם בתחום המחסנים לציוד קטן אנו מספקים מגוון רחב של מחסנים המותאמים לצרכי הלקוח. מגוון גדלים של קופסאות ומגשי אחסון מאפשרים מענה לצרכים שונים ומגוונים.

  מידוף

  חברת טרנסטק מערכות מספקת את כל מגוון המידוף הידני הקיים. המחסנים הידניים המסופקים על ידינו מותאמים לצורכי כל לקוח, באמצעות גמישות מרבית במידות, בעומסים, במרווחים, בסוגי גלוון, צבע ועוד.

  קבוצת טרנסטק מספקת פתרון אוטומטי מושלם לכל ארגון

  לפגישת ייעוץ חינם וללא התחייבות השאר/י פרטים


   שיווק לעסקים באינטרנט שיווק לעסקים באינטרנט
   דילוג לתוכן