קבוצת טרנסטק מספקת פתרון אוטומטי מושלם לכל ארגון

לפגישת ייעוץ חינם וללא התחייבות השאר/י פרטים


  שוט אשפה

  שוט אשפה הוא למעשה מערכת ייחודית אשר נועדה לאיסוף ושינוע אשפה במגדלי מגורים, בתי חולים, מלונות, מרכזי בידור ומסחר. קבוצת “טרנסטק מערכות” מתמחה באספקה של פתרונות מקיפים לצרכיהם של ארגונים בכל סדר גודל, זאת לרבות מערכות חכמות ושוטי אשפה אשר מסייעים בשמירה על הסדר וההיגיינה בכל מקום בו יימצאו. הודות לניסיונה העשיר של “טרנסטק” כעת גם אתם יכולים לשדרג את הארגון שלכם ולאפשר לו ליישר קו ולעמוד בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

   

  שוט אשפה – למה אנו זקוקים לו?

  אין זה סוד כי שמירה על סדר וניקיון יכולה לתרום רבות לבריאות של כל אדם הנמצא באזור. על כן, גם בארגונים גדולים, מבני ציבור ואפילו בתי חולים ובתי מלון, ישנה חשיבות רבה לפינוי האשפה בצורה הנכונה, כך שלא יישאר זכר ללכלוך ולריחות לא נעימים. זהו למעשה אחד היתרונות הגדולים ביותר של שוט אשפה.

  צורתו המקורית אמנם קיימת כבר עשרות שנים, אך פיתוחים טכנולוגיים הפכו את המערכת הזו ליעילה הרבה יותר, כך שכיום ניתן יהיה לבחור גם במערכת אוטומטית לאיסוף ומיון אשפה. מערכת ייחודית זו כוללת תחנות שילוח קומתיות דרכן משליכים את שקי האשרה והם נשאבים למרכז האשפה השכונתי או הארגוני, מושלכים לדחסן ונדחסים למכולת אשפה רטובה/יבשה.

  היכולת להיפטר מכל כמות של אשפה ברגע אחד בכל קומה, מעניק את האפשרות לארגונים רבים לשמור על הסדר וההיגיינה ולהימנע מהצטברות הזבל והמתנתו עד כי המנקה יחליף את הפחים. זהו הקץ לשקיות המטפטפות כל הדרך בחדר המדרגות עד לפח הגדול והטרחה שבהעברת זמן רב עם שקית של זבל ביד.

  שוט אשפה

  שומרים על הסטנדרטים הגבוהים ביותר

  במידה ואתם מעוניינים כי המבנה או הארגון שלכם יעמוד בסטנדרטים הבינלאומיים המובילים של איכות, הרי שיהיה עליכם לדאוג לכל אותם פרטים קטנים אשר הופכים את פעילותו של הבניין ליעילה הרבה יותר ויוצרים את האווירה הנעימה ביותר בו. חברת “טרנסטק” תשמח לעמוד לשירותכם ולספק את כל אותם המוצרים והמערכות אשר יסייעו לכם בהשגת מטרה זו.

  קבוצת טרנסטק מספקת פתרון אוטומטי מושלם לכל ארגון

  לפגישת ייעוץ חינם וללא התחייבות השאר/י פרטים


   שיווק לעסקים באינטרנט שיווק לעסקים באינטרנט
   דילוג לתוכן