קבוצת טרנסטק מספקת פתרון אוטומטי מושלם לכל ארגון

לפגישת ייעוץ חינם וללא התחייבות השאר/י פרטים


  תכנון מחסנים

  תכנון מחסנים הינו למעשה שלב קריטי בעת הקמת מחסן חדש או בעת ניסיון לשדרג את המחסן הקיים. על מנת לבצע משימה זו בצורה המוצלחת ביותר, ניתן לפנות אל קבוצת “טרנסק מערכות”. הקבוצה מעניקה ליווי מלא ואפיון של כלל צורכיהם של לקוחותיה, זאת על מנת שתוכל להתאים בעבורם את הפתרונות המקיפים והמדויקים ביותר בעבור כל צורך.

  תכנון מחסנים – ככה עושים את זה נכון

  חשוב להבין כי על מנת שתכנון מחסנים יתבצע בצורה המקצועית והיעילה ביותר, ייתכן ותצטרכו להיעזר בשירותיה של חברה מנוסה אשר מתמחה בתחום הלוגיסטיקה ויכולה להציע פתרונות יעילים לבעיות וצרכים שונים. תכנון מחסן בצורה נכונה יתבצע לרוב על פי השלבים הבאים:

  • הגדרת שימוש למחסן – בשלב הראשון חשוב לאפיין את המחסן ותכולתו העתידית. האם היא נועדה לאחסון ארוך טווח, שימוש יומיומי או שמא בו תאוחסן תוצרת בתהליך בין שלבי העבודה השונים?
  • כמויות – זכרו כי צפי כמויות הסחורה והציוד אשר יוצבו במחסן ישפיעו על המבנה שלו. כך שלמעשה מומלץ לקחת בחשבון גם את הגידול הצפוי בעתיד והשינוי בכמויות הסחורה בכל רגע נתון. כך המחסן יוכל לספק את מרחב האחסון המתאים גם בתקופות עמוסות ולא יעמוד ריק למחצה בשאר הזמן.
  • ניצול מרחב נכון – על מנת להפיק את התועלת המקסימלית מהמחסן שלכם, וודאו כי אתם מנצלים את כל הגובה והרוחב שהוא מעמיד לרשותכם. לעיתים צמצום מדפים יכול לסייע בפינוי שטח יקר, אך וודאו כי בפעולה זו אתם עדיין משאירים מרחב תנועה מספק בין המדפים.
  • ניהול מחסן – כל מחסן יהיה זקוק לבקרה וניהול, כיום ניתן יהיה למצוא תוכנות מחשב ייעודיות אשר מסייעות במשימות אלו ויכולות להקל בצורה משמעותית על עבודתו של מנהל המחסן.

  תכנון מחסנים

  תכנון מחסנים בהתאמה אישית

  כל עסק הוא ייחודי בדרכו שלו, ועל כן “טרנסטק” מקפידה על התאמת שירותיה בצורה המדויקת ביותר לכל ארגון. כך שכל לקוח ולקוח יוכל ליהנות מהשירות והמוצרים המדויקים אשר יוכלו לשדרג את פעילותו של הארגון באופן משמעותי.

  קבוצת טרנסטק מספקת פתרון אוטומטי מושלם לכל ארגון

  לפגישת ייעוץ חינם וללא התחייבות השאר/י פרטים


   שיווק לעסקים באינטרנט שיווק לעסקים באינטרנט
   דילוג לתוכן