קבוצת טרנסטק מספקת פתרון אוטומטי מושלם לכל ארגון

לפגישת ייעוץ חינם וללא התחייבות השאר/י פרטיםמערכת פנאומטית

במידה ואתם מחפשים אחר מערכת פנאומטית, הרי שפניה לקבוצת “טרנסטק” תעמיד בפניכם את האפשרות לאתר ולהתאים את המערכות המתקדמות ביותר בעבור הארגון שלכם. חברתנו מקפידה על הענקת הפתרונות המקיפים והמותאמים באופן אישי וספציפי לצרכיו של כל ארגון, בכל סדר גודל. “טרנסטק” משתלבת בכל שלב בתהליך העבודה של הארגון שלכם, זאת החל מאפיון והגדרה מדויקת של הצרכים השונים ועד להטמעה של המערכות הנדרשות ותחזוקה שלהן בשגרה.

יתרונותיה של מערכת פנאומטית

מערכת פנאומטית הינה למעשה מערכת אשר מופעלת על ידי לחץ אוויר, כך למעשה גורמת לשינוע של חומרים שונים בצינורות המערכת. מערכת ייחודית זו מעניקה לארגונים שונים מזה שנים את היכולת ליהנות מיתרונותיה הרבים, אשר כוללים בין היתר גם את הנקודות הבאות:

  • מניעת טעויות אנוש – המערכת הפנאומטית עובדת בצורה אוטומטית ועל כן מונעת טעויות אנוש רבות. במערכת מותקנים חיישנים אשר מבטיחים את הגעת השילוחיות ליעדן בצורה בטוחה. בנוסף על ידי הגדרת אלגוריתמים וחוקים, המערכת מונעת טעויות אנוש בכך שלא מאפשר לבצע שילוחים בין שתי תחנות לא מורשות.
  • יישום בתחומים שונים – אחד היתרונות הבולטים של מערכת ייחודית זו הוא בעצם העובדה כי ניתן להתאים אותה לצרכיו של הארגון שלכם. בין באם מעברים בדיקות מעבדה, כסף, מסמכים או חילקי חילוף, המערכת תדאג להגעת השילוחיות בצורה מדוייקת ובטוחה.
  • חיסכון בכח אדם יתרונה הגדול של המערכת הינו בחסכון של כח אדם אשר מבצע שליחויות הלוך ושוב. המערכת מהירה, תמיד זמינה ונטולת טעויות.

מערכת פנאומטית

העתיד כבר כאן

אמנם המערכות הפנאומטיות קיימים מזה שנים, אך נראה כי רק כעת ארגונים רבים מתחילים להבין את חשיבותן ויתרונות המשמעותיים שהן מציגות. בכדי להעמיד את הארגון שלכם בקו אחד עם החברות שעומדות בסטנדרטים בינלאומיים, פנו אל קבוצת “טרנסטק מערכות” ותוכלו גם אתם ליהנות מפלאי הטכנולוגיה שיעמדו לרשותכם.

קבוצת טרנסטק מספקת פתרון אוטומטי מושלם לכל ארגון

לפגישת ייעוץ חינם וללא התחייבות השאר/י פרטים


שיווק לעסקים באינטרנט שיווק לעסקים באינטרנט