קבוצת טרנסטק מספקת פתרון אוטומטי מושלם לכל ארגון

לפגישת ייעוץ חינם וללא התחייבות השאר/י פרטים


  מחסן ממוחשב

  העולם המתפתח תמידית בו אנו חיים מעמיד לרשותנו מגוון רחב של טכנולוגיות מתקדמות, זאת לרבות מחסן ממוחשב אשר נועד לסייע בהפיכת התפעול הלוגיסטי של ארגונים שונים לנוח בהרבה. את המחסנים הממוחשבים המתקדמים והאמינים ביותר ניתן יהיה לאתר בקבוצת “טרנסטק מערכות”. הקבוצה מעניקה את שירותיה המקצועיים לארגונים בסדרי גודל שונים ובתחומי עיסוק משתנים. חברתנו מקפידה על אספקת המוצרים האיכותיים ביותר והשירות המקצועי והיעיל מכל, זאת על מנת שתוכלו ליהנות מכלל הפתרונות המקיפים לארגונכם, זאת בתחומים שונים, לרבות לוגיסטיים, מערכתיים, תוכנתיים, תחזוקתיים ואחרים.

   

  מחסן ממוחשב והיתרונות אשר הוא מעניק לארגונים השונים

  כל ארגון אשר מחזיק בבעלותו יחידת אחסון בה שומר על סחורתו והציוד שלו יבין במהרה כי הצורך ביעילות ובקרה בעת תפעול המחסן הינו הכרחי. נוכחותו של מחסן ממוחשב מעניקה לארגונים שונים את האפשרות לניהול מלאי בצורה המבוקרת והיעילה ביותר.

  • מחסן זה למעשה ינוהל על ידי תוכנות מחשב ייעודיות אשר מנהלות בקרה על נושא המלאי ואף יכולות לייעל את כל נושא תחלופת הסחורה והציוד.
  • יתרון נוסף של מחסנים ממוחשבים אלו יהיה בעצם העובדה כי ניתן יהיה להתאים את תוכנות אלה באופן אישי לצרכיו של העסק ולהיקף המלאי אשר נמצא בו.
  • הוספתו של מחסן ממוחשב לארגון שלכם אינה אומרת כי יעלם הצורך בכוח אדם לחלוטין. התוכנה תייעל ותקל על עבודתו של מנהל המחסן, כך גם תקטין את הסיכוי לטעויות ושגיאות אנוש.
  • תוכנה מתאימה, תהיה זו אשר תוכל לבצע את העבודה ביעילות ובשקיפות ואף תוכל לתכנן קדימה ולערב את הגורמים הרלוונטיים לצורך ניהול מקצועי ומדויק יותר של מלאי המחסן.

  מחסן ממוחשב

  מחסן ממוחשב – שירות המקצועי ואמין

  על מנת להפוך את כל המערך הלוגיסטי של ארגונכם ליעיל הרבה יותר, מומלץ לפנות אל חברה מנוסה ומיומנת אשר תוכל להעמיד בפניכם את הפתרונות המתאימים ביותר לצרכים שלכם. קבוצת “טרנסטק מערכות” מתמחה באספקת הפתרונות המקיפים לצרכים הרבים של הארגון, זאת תוך התאמת השירות לצרכיה של החברה.

  קבוצת טרנסטק מספקת פתרון אוטומטי מושלם לכל ארגון

  לפגישת ייעוץ חינם וללא התחייבות השאר/י פרטים


   מידע נוסף בנושא

   מחסן ממוחשב לאחסון כמות גדולה של מוצרים

   מחסן ממוחשב נועד לאחסון מוצרים ופריטים בכל חברה שיש לה כמות פריטים גדולה. השאיפה היא ליעל את כל תהליך קבלת המוצר, הנחתו במדף או במקום המיועד לו ולאחר מכן שליפתו ממנו בעת הצורך. בחברות ענק ובמרכזים לוגיסטיים הצורך מתגבר וחיוני ביותר. בעידן המודרני אין דרך להסתדר ללא שיטות ממוחשבות המנוהלות על ידי תוכנות מתאימות. חברת “טרנסטק” מתמחית באספקת והתקנת מחסנים ממוחשבים.

   מחסן ממוחשב – אופקי ואנכי

   מחסן ממוחשב בנוי היטב ומטרתו היא הנגשת כל המוצרים בקלות אל המלקט. ניתן למצוא מחסנים אופקיים המגיעים עד לגובה  של 5 מטר או אנכיים המתנשאים לגובה של 14 מטר. האופקיים מנצלים היטב את השטח הגדול ובנויים מקרוסלות העשויות מפלדה  אשר עליהן יש מערכות אחסנה ושליפה אוטומאטיות. הן מעבירות את המוצרים באמצעות תאי אחסון מודולאריים, חזקים ועמידים. כך מנוצלים היטב שטחי רצפה קיימים ובמקביל, נחסכות שעות עבודה רבות של עובדים. העבודה היעילה אף חוסכת בטעויות אנוש ותורמת מאוד לבטיחות העובדים. המערכת האנכית מנצלת אף יותר את השטח הקיים היות והיא בנויה לגובה. גם כאן היא נשענת על תכנון מודולארי, תאי אחסון עמידים, מערכת שינוע פנימית, מגירות חלוקה קטנות בגדלים שונים ואלמנטים אחרים המביאים את המוצר המאוחסן אל המלקט. המערכת בטוחה לשימוש בזכות מחסומים ושערים פוטואלקטריים וכדומה.

   מחסן ממוחשב – תוכנת ניהול

   שתי המערכות הללו מופעלות על ידי תוכנות מתאימות המנהלות אל כל האחסון בצורה המדויקת ביותר. הן מתממשקות למערכות המידע הארגוניות השונות הקיימות בארגונים. מומחי החברה יתקינו אותה בהתאמה מושלמת. שתי המערכות קלות לתפעול על ידי עובדים בודדים ואת האנכית ניתן להפעיל אלחוטית גם מרחוק.

   שירות מקצועי מקיף

   חברת “טרנסטק” בעלת המוניטין מספקת שירות מקצועי ללקוחות רבים ומגוונים הפועלים גם בפריסה ארצית. השירות כולל ייעוץ מקדים, קבלת מידע מבעלי ומנהלי העסק, תכנון והתקנה. לאחר ההתקנה יינתן גם ליווי שוטף ושירותי תחזוקה על בסיס הסכמים מסודרים. מומלץ לקבל מהחברה שירות בזכות הידע הרב, המוצרים האיכותיים והניסיון המגיע מעשרות שירותים שניתנו לאורך שנים ללקוחות מרוצים. מחסן אוטומטי מייעל מאוד את עבודת הארגון והעסק.

    

    

   שיווק לעסקים באינטרנט שיווק לעסקים באינטרנט
   דילוג לתוכן