קבוצת טרנסטק מספקת פתרון אוטומטי מושלם לכל ארגון

לפגישת ייעוץ חינם וללא התחייבות השאר/י פרטים


  מערכת פנאומטית

  במידה ואתם מחפשים אחר מערכת פנאומטית, הרי שפניה לקבוצת “טרנסטק” תעמיד בפניכם את האפשרות לאתר ולהתאים את המערכות המתקדמות ביותר בעבור הארגון שלכם. חברתנו מקפידה על הענקת הפתרונות המקיפים והמותאמים באופן אישי וספציפי לצרכיו של כל ארגון, בכל סדר גודל. “טרנסטק” משתלבת בכל שלב בתהליך העבודה של הארגון שלכם, זאת החל מאפיון והגדרה מדויקת של הצרכים השונים ועד להטמעה של המערכות הנדרשות ותחזוקה שלהן בשגרה.

  יתרונותיה של מערכת פנאומטית

  מערכת פנאומטית הינה למעשה מערכת אשר מופעלת על ידי לחץ אוויר, כך למעשה גורמת לשינוע של חומרים שונים בצינורות המערכת. מערכת ייחודית זו מעניקה לארגונים שונים מזה שנים את היכולת ליהנות מיתרונותיה הרבים, אשר כוללים בין היתר גם את הנקודות הבאות:

  • מניעת טעויות אנוש – המערכת הפנאומטית עובדת בצורה אוטומטית ועל כן מונעת טעויות אנוש רבות. במערכת מותקנים חיישנים אשר מבטיחים את הגעת השילוחיות ליעדן בצורה בטוחה. בנוסף על ידי הגדרת אלגוריתמים וחוקים, המערכת מונעת טעויות אנוש בכך שלא מאפשר לבצע שילוחים בין שתי תחנות לא מורשות.
  • יישום בתחומים שונים – אחד היתרונות הבולטים של מערכת ייחודית זו הוא בעצם העובדה כי ניתן להתאים אותה לצרכיו של הארגון שלכם. בין באם מעברים בדיקות מעבדה, כסף, מסמכים או חילקי חילוף, המערכת תדאג להגעת השילוחיות בצורה מדוייקת ובטוחה.
  • חיסכון בכח אדם יתרונה הגדול של המערכת הינו בחסכון של כח אדם אשר מבצע שליחויות הלוך ושוב. המערכת מהירה, תמיד זמינה ונטולת טעויות.

  מערכת פנאומטית

  מערכת פנאומטית – העתיד כבר כאן

  אמנם המערכות הפנאומטיות קיימים מזה שנים, אך נראה כי רק כעת ארגונים רבים מתחילים להבין את חשיבותן ויתרונות המשמעותיים שהן מציגות. בכדי להעמיד את הארגון שלכם בקו אחד עם החברות שעומדות בסטנדרטים בינלאומיים, פנו אל קבוצת “טרנסטק מערכות” ותוכלו גם אתם ליהנות מפלאי הטכנולוגיה שיעמדו לרשותכם.

  קבוצת טרנסטק מספקת פתרון אוטומטי מושלם לכל ארגון

  לפגישת ייעוץ חינם וללא התחייבות השאר/י פרטים


   מידע נוסף בנושא

   מערוכת פנאומטיות

   מערכת פנאומטית פועלת על טכנולוגיה של הפעלה מכאנית בעזרת גז דחוס. קיימות מערכות לפינוי אשפה, לתעשייה ומפעלים ועוד והן, לרוב, מופעלות על ידי אוויר שנחשב למקור זול, בטוח וזמין לשימושים אלו. פינוי אשפה בכמויות גדולות כמו ממגדלי מגורים, למשל, הינו יעיל מאוד ומספק פתרונות נהדרים לדיירים. ניתן למצוא מגוון של מערכות כאלו המותאמות לכל מבנה ולקוח בצורה מקצועית. חברת “טרנסטק” מתמחה בהקמת מערכות אלו ובמתן שירות מקיף בתחום.

   מערכת פנאומטית – לפינוי אשפה ולתעשייה

   מערכת פנאומטית לפינוי אשפה מאפשרת חיסכון רב ומייתרת את הפינוי הידני שאינו נוח. המערכת בעלת שרוולים אשר מגיעים לכל קומה או דירה בנפרד ודרכה נשלחת האשפה אל מיכלים גדולים המוצבים בשטחי התפעול של המבנה. משם הם מפונים אל יעדם על ידי משאיות אשפה. בשיטה הנ”ל אין צורך בהובלתה בשקיות זבל העלולות להיקרע ו/או לנזול במעליות, במסדרונות ובשטחים הציבוריים. כך גם אין צורך לאגור אשפה רבה בתוך הבית כי הפינוי הינו מהיר וניתן להיעשות בכל רגע. החיסכון הוא בזמן, במאמצים, בניקיון ובאלמנטים נוספים. מערכות אחרות הן לתעשייה ומשולבות רבות בפסי ייצור מגוונים. הן לצד מערכות הידראוליות וואקום נותנות פתרונות יעילים בנקודות שונות של פסי הייצור ולמטרות אריזה ועוד. מטבע הדברים, יש צורך להתאים כל מערכת לפס היצור של הלקוח. השירות הניתן כולל אפיון ותכנון המערכות הללו, הגדרת רכיבים נדרשים, רכש רכיבים, הרכבה ובדיקות פונקציונאליות של כל המערכת והטמעתה.

   מערכת פנאומטית –  ייעוץ והתקנה

   תהליך הקמת מערכת כזאת מתחיל עם הזמנת הלקוח, דיון עימו לגבי צרכיו והכנת סקיצות ותכניות נדרשות בהתאם למצב הקיים והדרישות. ההקמה נעשית בשיתוף עימו ותוך פרק זמן המוגדר על ידי שני הצדדים. בסוף ההתקנה תיעשה בדיקה לגבי הפעלתה התקינה.

   שירות מקצועי

   מומלץ לקבל שירות מחברת “טרנסטק” בעלת המוניטין הרב  בתחום. למומחיה יש ידע רב וניסיון מצטבר המגיע ממתן שירות ללקוחות רבים ומגוונים. המערכות המסופקות על ידה נבנות מחלקים ואביזרים יש יצרנים בינלאומיים בעלי שם והם איכותיים ועמידים רבות בפני בלאי ושחיקה. מערכת פנאומטית מעולה תשרת כל לקוח לאורך זמן וביעילות מרבית.

   מערכת שינוע פנאומטי

   מערכת שינוע פנאומטי פועלת על טכנולוגיית העברת פריטים שונים בדרכים מכאניות באמצעות לחץ גזים. לרוב, מדובר על אוויר אשר הינו בטוח לשימוש וידידותי לסביבה. דליפת אוויר ממערכת כזאת אינה מסוכנת כמו גזים אחרים. ניתן למצוא מערכות כאלו בקווי ייצור בתעשייה, במערכות לפינוי אשפה ועוד. חברת “טרנסטק” מתמחה במערכות אלו ומשרתת לקוחות רבים מתחומים מגוונים.

   מערכת שינוע פנאומטי – איכות לצד יעילות

   מערכת שינוע פנאומטי חוסכת רבות בכוח אדם ובאמצעים אחרים ומייעלת את העבודה באופן ניכר. הן נשלטות על ידי תוכנות מיוחדות ממחשבות ולכן, אין מעורבות של ידי אדם. הדבר תורם מאוד למניעת טעויות, ליעילות, למהירות העבודה, לנטרול מפגעים שונים ועוד. מערכת ממוחשבת יודעת לפעול אוטומטית ועושה זאת במהירות רבה יותר מאשר, למשל, עובד הנמצא על קו ייצור. הטכנולוגיה משולבת בפסי ייצור לצרכים שונים וכלל זה, אריזה, אטימת מוצרים וקופסאות ועוד. חברה הבונה מערכת כזאת עבור לקוח חייבת לאפיין אותה על פי צרכי הלקוח, לתכננה בהתאם, לבחור רכיבים, לבצע רכש בעצמה או לסייע ללקוח בביצועו, להרכיב ולערוך בדיקות פונקציונאליות לאחר ההתקנה, וזאת, תוך כדי הטמעתה בכל המכלול הקיים.

   מערכות אשפה

   מערכת שינוע פנאומטי לטובת פינוי אשפה נבנית באופן ייחודי לצרכי הלקוח, לצורת המבנה, גודלו וכיוצא בזה. המערכת מאופיינת בצנרת המתחילה בנקודת מוצא המצויה בכל קומת הבניין ובסופה לנקודת הקצה שהיא המיכל בו מצטברת האשפה. כל המערך הנ”ל נועד ליצירת תהליך אוטומטי המייתר פינוי ידני של הדיירים דרך מסדרונות, מעליות ושטחים ציבוריים אחרים. זהו פינוי אלגנטי יותר שלא מותיר אחריו שובלי ריחות, נוזלי אשפה, ועוד. המערכות בטוחות מאוד לשימוש ותחזוקתן אינה מורכבת יתר על המידה. החיסכון כאן הינו עצום בזמן, במאמץ, בשעות עבודה, בכסף ועוד.

   שירות מקצועי

   חברת “טרנסטק” מספקת שירות מקצועי יעיל מאוד לכל לקוח. מומחיה יודעים להתאים כל מערכת שינוע פנאומטי בצורה מדויקת ויעילה. ברשותה תשתית מעולה הכוללת מערכות פיתוח והתקנה, וכן, מומחים בתחומים שונים שלכולם יש ידע רב וניסיון מצטבר. היא תשמח להעמיד כל אלו לכל לקוח ותיק או חדש.

   שיווק לעסקים באינטרנט שיווק לעסקים באינטרנט
   דילוג לתוכן